ZRÓB COŚ DLA ZWIERZĄT!

Każdy może pomóc wolno żyjącym zwierzętom i przyczynić się do ich ochrony. To ważne, bo liczba owadów, jeży czy ptaków maleje z każdym rokiem.  

 

 

 

 

 

Dlatego zachęcamy do działania! Zbuduj budkę lęgową dla ptaków, schron dla nietoperzy, hotel dla owadów lub domek dla jeży i weź udział w naszym konkursie.

Do 20 stycznia 2020 r. wyślij zdjęcie własnoręcznie wykonanej konstrukcji wraz z opisem (w tym informacją dla jakiego gatunku zwierząt została zrobiona, jej wymiarów i rodzaju materiału użytego do jej wykonania) na adres: kampania@wfos.gdansk.pl

 

Zwycięzca otrzyma wyjątkową nagrodę – voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w ekologicznym gospodarstwie Lawendowa Osada. Z kolei na autorów czterech wyróżnionych prac czekają zestawy ekologicznych woreczków na zakupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady Konkursu:

a/ Organizatorem konkursu organizowanego pod nazwą „Zrób coś dla zwierząt” jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

 

b/ Udział w Konkursie możliwy jest od dnia 18 grudnia 2019 r. do dnia 20 stycznia 2020 r.

 

c/ Uczestnik, przystępując do Konkursu, powinien zapoznać się z treścią regulaminu konkursu.

 

d/ Udział w Konkursie jest możliwy poprzez wysłanie korespondencji elektronicznej (e-mail) na adres: kampania@wfos.gdansk.pl zawierającej zadanie konkursowe polegające na wykonaniu zdjęcia samodzielnie wykonanej budki lęgowej dla ptaków, schronu dla nietoperzy, hotelu dla owadów lub domku dla jeży oraz dołączenie do niego opisu na temat konstrukcji widniejącej na zdjęciu, w tym informacji dla jakiego gatunku zwierząt została wykonana, jej wymiarów i rodzaju materiału użytego do jej wykonania.

 

e/ Nagrodami w Konkursie są: 4 zestawy ekologicznych woreczków na zakupy oraz voucher na weekendowy (2 noclegi) pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Lawendowa Osada w Przywidzu dla 2 osób ze śniadaniem, do wykorzystania do dnia 30 kwietnia 2020 r. ( z wyłączeniem 10-13.04.2020 r.)

 

f/ Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 24 stycznia 2020 r., a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem korespondencji email.

 

g/ Niniejszy wyciąg z regulaminu konkursu ma charakter wyłącznie informacyjny, pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest na www.poczujklimat.pl.

 

Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.